אודות

אנחנו חיים בעידן, שבו זה כבר לא בושה להודות בכך, שחוצו של הקנקן חשוב לא פחות מאשר תוכו. במציאות זו, חגיגות ושמחות, כמו בר או בת מצווה, חתונה, יום הולדת או מסיבת אירוסין צריכים להיראות מרשימים, בומבסטיים ונוצצים. על מנת שהאירועים, המהווים נקודות ציון חשובות בחיינו, יקבלו את המעמד היוקרתי הראוי להם, עליהם להיות מעוצבים בסטייל, עם הרבה טאצ' ואהבה, וכאן בדיוק, אני נכנסת לתמונה.

 

נעים להכיר! שמי לילך פריז'ה - ירקוני, ואני מעצבת אירועים ושוזרת פרחים מנוסה ומקצועית.

עיצוב אירועים הוא לא רק מקצוע או מקור פרסנה עבורי. עיצוב אירועים הוא התשוקה שלי, המומחיות שלי, מה שאני הכי אוהבת לעשות ועושה הכי טוב. עיצוב האירועים שלי הוא לא רק מיוחד, צעיר, מקורי ויוקרתי, אלא גם מותאם, כמו כפפה ליד, לצרכים ולרצונות של בעלי השמחה, מביא לידי ביטוי את הסגנון האישי שלהם ומאפשר להם להרגיש ביום החג שלהם הכי "הם" שיש.

 

 

מעבר לחיבה שלי לאסתטיקה ולהבנה שלי בעולם העיצוב, אני אוהבת, קודם כל, לעבוד עם אנשים, ולסייע להם להגשים את החלומות הפרועים ביותר שלהם. לכן, על אף שכאשת מקצוע יש לי מוטו עיצובי, והיכרות מעמיקה עם טרנדים ו"צעקות עיצוביות" עכשוויות, אני מקפידה להקשיב ללקוחות שלי כדי לשמוע איך הם רוצים שהאירוע שלהם ייראה, ועל מנת לאפשר להם ליהנות מאירוע המעוצב בדיוק כפי שהם דמיינו אותו. 

אני מאמינה, כי מעצב אירועים מוצלח הוא לא רק מי שניחן בטאצ' עיצובי, בהערכה ליופי או ביצירתיות, אלא גם איש מקצוע בעל יכולות ארגון והפקה, המסוגל לנהל אנשים, ששם לב לפרטים הקטנים לא פחות מאשר לגדולים ושיש לו תקשורת בין-אישית גבוהה, המאפשרת לו להתנהל בצורה נעימה וחיובית מול לקוחותיו.                   

על אף שקיימים נותני שירות רבים בתחום עיצוב האירועים, לא תמיד קל למצוא את המעצב או המעצבת שנתברכו בשילוב תכונות כזה. אם תחליטו להסתייע בשירותי העיצוב שלי, תוכלו להיווכח, כי כל הפרמטרים המתוארים מאפיינים את סגנון העבודה שלי הן מבחינת התוצר העיצובי והן מבחינת הקשר שלי עם הלקוחות.

אז אם אינם רוצים להפקיד את משימת עיצוב האירוע בידי בעלי האולם בו אתם מקיימים את השמחה, ואם בא לכם לתת ביטוי לטעמכם האישי, הגעתם למקום הנכון.                                                                                    

 

בין אם אתם מתחתנים, חוגגים בר מצווה לילד הבכור או מארגנים אירוע עסקי- אני אשמח להוסיף לאירוע בדיוק את הנגיעות וה"טוויסט" הדרושים כדי להפוך אותו לאלגנטי, אקסטרווגנטי ובלתי נשכח, וזו תהיה עבורי זכות גדולה לחלוק עמכם את הרגעים המאושרים והמשמעותיים בחייכם.