איך  בוחרים את המעצב הנכון עבורך

 

האירוע המושלם בפתחו ואתם רוצים להפיק אותו על הצד הטוב ביותר.

לאחר שבחרתם את כל המרכיבים להשלמת אירוע, משהו בכל זאת חסר ואתם מתקשים לשים את ידכם על כך. מה בעצם חסר לכם? כיצד בוחרים מעצב נכון ואיך זה בא לידי ביטוי בבחירת כל שאר הפרמטרים ושילובם יחד? להלן כמה רעיונות וטיפים לבחירת מעצב האירועים המתאים ביותר.

 

קו לדמותם של מעצבי אירועים

בעלי מקצוע אשר ידאגו לאירוע מושלם ביותר, הם למעשה מעצבי אירועים. לצד היכולת של עיצובי פרחים, שולחנות וכל מה שביניהם, מעניקים מעצבי האירועים את כל השירותים הקטנים כגדולים וזאת באמצעות כישרון, כלים ושילוב כל השאר יחדיו. השאיפה? לעצב ולקשט את האירוע על כל צדדיו. אז מה יעניקו לכם מעצבי האירועים ביחס לכל השאר? הם ידאגו ויעניקו קווים לדמותו של האירוע. הם יעצבו שולחנות ואפילו יעסקו במלאכת הפרחים. אם תשאלו את לילך עיצוב בפרחים,היא לבטח תעיד שעיצוב באמצעות פרחים אינו דבר של מה בכך ועל כך יש לתת את הדעת ולשלב עיצובים בלתי מתפשרים. אז לצד איך תראה במת האירוע, כיצד תראה החופה או אפילו השולחנות, תופסים הפרחים מיקום שאין לוותר עליו.            

על עלויות ועל בחירה נכונה של מעצבי אירועים

העלויות תהוונה שינוי כזה או אחר בהתאם לשירותים המוצעים.הסכום יתחיל מאלפי שקלים ויוכל להגיע גם לעשרות אלפי שקלים. הכול בהתאם להיצע ולביקוש. מגובה המחיר שייקבע, ייקבעו כל השירותים החל מסידורי הפרחים ועד לסידורי השולחנות ושאר העיצובים. שנייה לפני בחירת המעצב המתאים ביותר, חשוב לבדוק אודותיו ואודות המוניטין אותו הוא מציג. מה רמת המקצועיות שלו? האם הוא יכול להציג לימודי תעודה בתחום? מה לגבי המלצות מתאימות? הן לבטח תקלנה עליכם בבחירה הסופית.

 

בסופו של דבר , יש לדבר עם המעצב ולדרוש כי הוא ישתף אתכם בכל הליכי האירוע. סקר השווקים הקצר, פילוח על פי מיקום ובעיקר הפרמטרים הרצויים הם אלו שיקבעו את הבחירה ואת העלות הסופית אותה תשלמו- מה שיסביר ויעניק את הפקת האירוע המוצלחת ביותר נוכח בחירתכם שלכם.