עיצוב האירוע המושלם

 

היום המרגש בחייכם עומד בפתחו.

בכל אחד ואחת מכם קיים הרצון להפיק את האירוע המושלם, זה אשר יותיר את כל הבאים וההולכים פעורי פה ובעיקר מסופקים מאירוע בלתי נשכח. כיצד מפיקים ומעצבים אירועים בפן המושלם ביותר? אספנו עבורכם כמה טיפים והמלצות לעיצוב היום המאושר ביותר ולצד שירותיה של לילך עיצוב בפרחים, נעניק לכם לא מעט רעיונות להשלמת המשימה על הצד הטוב ביותר.

 

טיפ מס' 1 – לדעת מהיכן להתחיל וכיצד לסיים

 

כשההתרגשות כבר בשיאה, צריך להגיע להחלטה ולגעת במטרות הנכספות. על תופרת כבר דיברתם, כך גם על עיצוב בגדי חתן ואפילו חופה. אך מה על פמוטים, קישוטים ואפילו סידורי פרחים? אם תשאלו את לילך עיצוב בפרחים, היא לבטח תעיד כי אף אחד לא באמת מוותר על הפרחים כחלק בלתי נפרד מהשלמת המשימה. לאחר בחירת האולם ותאריך האירוע, מגיעים למקום בו יש לצור את האווירה המושלמת.

מה באמת חסר? מוכנים למעצבת אירועים?

 

טיפ מס' 2- עבודתה של המעצבת

 

השלב הבא מתייחסת לזימונה של מעצבת האירועים והתערבותה בעיצוב האירוע. איזו אווירה תרצו לצור? כמו בכל דבר, צריך לדבר קודם כל על הנושא ועל הצבת המטרה. אירוע רומנטי או חופשי? הקו המנחה יעניק את כל השאר והוא זה שיוביל את מראה השולחנות, הלהקה ואפילו החופה והמפות שולחן. כך למעשה תצרו את האווירה המתאימה ביותר לאירוע.

 

טיפ מס' 3-  סידורי פרחים על הצד הטוב ביותר

 

לאחר שהשגתם את שירותיה של מעצבת האירועים, מגיע שלב של המראה הוויזואלי. המקום אותו בחרתם להפיק בו את האירוע, יידבר על הפקת ההפקות דווקא בגלל כל הקישוטים המפוזרים. איזה זר פרחים יהיה במרכז השולחן? איזה כלי ישלים את המראה המושלם. האם תהיו מעוניינים בכלי מזכוכית או חומר אחר? עיצוב מושלם של השולחן. לצד הפרחים וכל השאר, מגיע שלב של בחירת השולחנות. היכולת לשלב את הפרחים באירוע , יוסיף מן הסתם את המראה והגוון לאירוע מושלם ובעיקר לא בנאלי. בסיכום דבר, על אירוע של פעם אחת בחיים – לא מתפשרים.